خدمات آموزشی
آموزش دوره های تخصصی و نرم افزارها
آموزش حسابداری و حسابرسی

آموزش حسابداری، مالی، بازرگانی، مدیریت، MBA و کامپیوتر

نام: علی نادری

آدرس: تهران,تهران,میدان پونک، بزرگراه اشرفی اصفهانی به سمت جنوب، خیابان شهید مخبری، پلاک 22، طبقه 2، واحد 7

شبکه‌های اجتماعی:

قیمت: توافقی

برچسب ها :

09122117588 :شماره تماس


مسئولیت سنجش هویت مکانی، اخلاقی و سطح تخصص افراد خدمات دهنده و خدمات گیرنده بر عهده طرفین بوده و کارسی هیچ مسئولیتی در خصوص معاملات نداشته و نمی پذیرد.


     آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد کیان تدبیر با هدف ارتقاء سطح علمی و تجربی کارآموزان در رشته های مالی(حسابداری، حسابرسی و مدیریت مالی) ، بازرگانی( بازاریابی، فروش، مدیریت و MBA) و فناوری اطلاعات(کامپیوتر و IT) با دریافت مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال 97 تاسیس گردید. ما در این مجموعه با ایجاد یک فضای آموزشی مناسب ومطلوب و با رعایت تمامی استانداردهای لازم برای آموزش، سعی کرده ایم تا بهترین، کامل ترین و به روزترین خدمات آموزشی را در زمینه ی تخصصی رشته های مذکور به کارآموزان خود ارائه دهیم تا کارآموزان بتوانند با یک شرایط راضی کننده، شامل (شهریه، محیط مناسب، ابزار آموزشی، اطلاعات و مطالب به روز و کاربردی، اساتید مجرب و کارآزموده و مدارک معتبر و بین المللی) از آموزش ما بیشترین بهره و نفع را کسب کنند. ما در کنار اشتغال زایی و کسب سود به انتفاع شما از دریافت خدمات ما نیز فکر کرده ایم و در این راستا مزایایی را برمیشماریم: فضای آموزشی منطبق با استانداردها و به صورت کارگاهی (workshop) با بهترین کیفیت سخت افزاری و ابزار آموزشی. محیطی آرام و مطلوب از لحاظ نور، صدا، دما و شرایط آموزشی. شناخت و ارزیابی کارآموز در اولین حضور برای دستیابی به سطح علمی و تجربی ایشان در جهت ارائه مشاوره های آموزشی و راهنمایی کارآموز برای داشتن بهترین انتخاب با هدف رشد و ارتقاء سطح علمی و تجربی ایشان. داشتن اساتید مجرب و دارای سوابق دانشگاهی، هیئت علمی ، تجربی و کاری بالا. ارائه مدارک معتبر و بین المللی پس از به پایان رسانیدن دوره و شرکت در آزمونهای تئوری و عملی. شرایط قیمتی مناسب و منطبق با تعرفه های مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و پرداختهای دوره ای و متنوع. پشتیبانی از کارآموزان جهت پاسخگویی به سوالات آنها به مدت معین و محدود.

پس از انجام کار نظر و امتیاز خود را درباره‌ی خدمات دهندگان ثبت کنید تا به کارفرمایان دیگر در انتخاب خدمات دهنده برتر کمک کرده باشید؛ همانطور که آنها با نظر و امتیاز خود به شما کمک کردند

0

امتیاز دهنده
قیمت امتیاز
کیفیت امتیاز
اخلاق امتیاز
تحویل به موقع امتیاز
ثبت امتیاز من

charts-bar

⦿ آگهی های مشابه

تدریس-خصوصی-حسابداری-هنرستان-کلیه-دروس - کارسی

تدریس خصوصی حسابداری هنرستان.کلیه دروس

قیمت:توافقی

شهر:تبریز

استان: آذربایجان شرقی


۶۰-تخفیف-باورنکردنی-آموزش-دوره-جامع-سپیدار-در-کرج - کارسی

۶۰%تخفیف باورنکردنی آموزش دوره جامع سپیدار در کرج

قیمت:توافقی

شهر:کرج

استان: البرز


۶۰-تخفیف-دوره-جامع-آموزش-هلو-در-کرج-1 - کارسی

۶۰%تخفیف دوره جامع آموزش هلو در کرج

قیمت:توافقی

شهر:کرج

استان: البرز


آموزش-اکسل-با-شیوه-جدید - کارسی

آموزش اکسل با شیوه جدید

قیمت:توافقی

شهر:تهران

استان: تهران


مجتمع-فنی-خوش-نام - کارسی

مجتمع فنی خوش نام

قیمت:توافقی

شهر:قایم شهر

استان: مازندران


کارگاه-یک-روزه-حقوق-و-دستمزد - کارسی

کارگاه حقوق و دستمزد

قیمت:توافقی

شهر:رشت

استان: گیلان


⦿ نظرات
(0 نظر)