درباره ما


درباره‌ کارسی

اگر به ‌دنبال افرادی هستید که در تخصص خود بهترین بوده و کارهای شما را به بهترین وجه انجام دهند  و یا اگر به دنبال شغل یا فرصت‌های اشتغال هستید و مدت زیادی بیکار مانده‌اید، اگر جزو دسته متخصصین و تعمیرکاران، استادکاران  و یا حتی کارگران ساده هستید،  کارسی همان جایی است که باید باشید. تنها کاری که باید انجام بدهید اینست که وارد وب سایت کارسی شوید و یا از بازار اپلیکیشن کارسی رو دانلود کنید.


ثبت نام و ثبت آگهی در کارسی رایگان است و میتوانید بدون واسطه و مستقیم با هر خدمات دهنده ای صحبت کنید و در مورد شرایط کار و قیمت با او به توافق برسید.

اگر صاحب شغلی هستید یا کسب و کار تازه ای ایجاد کرده اید، می توانید از کارسی برای نمایش و تبلیغات هدفمند کسب و کار خود استفاده کنید و بیشترین تعداد مشتری را داشته باشید. در تبلیغات ویژه، آگهی های شما در سطح کشوری، استانی و یا شهری در سایت، اپلیکیشن و صفحات اجتماعی برای هزاران نفر نمایش داده میشه.


کارسی بانک جامع مشاغل و کسب و کاره که بیش از هزار شغل خدماتی، مهارتی و تخصصی رو در بر میگیره. هر نوع از نیازمندی ها و خدمات از قبیل مشاغل تخصصی مثل وکالت، پزشکی، دامپزشکی، برنامه نویسی، حسابداری و ... مشاغل ساختمانی مثل بنایی، نجاری، نقاشی، گچ کاری، برقکاری، لوله کشی و... مشاغل تعمیراتی مثل تعمیر تجهیزات خانگی و صنعتی، تعمیر موبایل و کامپیوتر، تعمیر ماشین و موتور و دوچرخه و... مشاغل مهارتی مثل خیاطی، آرایشگری، آشپزی، قالیشویی و مبل شویی، خدمات حمل و نقل، اسباب کشی، سرویس مدارس، اجاره ماشین و ... مشاغل آموزشی مثل آموزش موسیقی، آموزش دروس دبیرستان و کنکور، آموزش رشته های ورزشی، آموزش برنامه نوسی و صدها شغل و کسب و کار دیگه  در کارسی وجود داره.


برخلاف سایر وب سایتها و برنامه ها، محدودیت زمانی برای نمایش آگهی ها در کارسی وجود ندارد و آگهی های کسب و کار تا هر زمانی که بخواهید در سامانه کارسی به صورت رایگان نمایش داده می شود.

فراموش نکنید که میتونید به خدمات دهنده ها بعد از انجام کار امتیاز بدهید و یا حتی نظرات عمومی و تخصصی ارائه بدید. این امتیاز و نظرات به همه نشون داده میشه تا درجه اعتبار اون خدمات دهنده برای همه مشخص باشه.


 

لوگو خدمات