درباره ما


درباره‌ کارسی

در جستجوی فرد خبره برای انجام کار خدماتی و یا تخصصی هستید؟

در کارسی میتونی بدون واسطه، مستقیم و رایگان پیداش کنی و در مورد شرایط کار و قیمتش باهاش به توافق برسی.

با سامانه کارسی به هر نوع خدمات، مهارت و تخصص در هر کجای ایران دسترسی دارید.

هر کسی که در هر کاری تخصص و مهارت دارد، می تواند در سامانه کارسی ثبت‌نام نموده و تخصص و مهارت خود را ثبت کند. تمامی مشاغل و تخصص ها مانند برنامه نویسان، وکلا، پزشکان، مهندسان، و یا مشاغل فنی مثل جوشکارها، برقکار ها، لوله کش، خیاط، نجارها، معلم ها، مترجم ها،  تعمیرکارها، و ... و یا کسانیکه در رده خدمات ساختمان سازی هستند و صنعت و هنری دارند می توانند در کارسی آگهی خود را رایگان ثبت نمایند.

نکته مهم و مزیت رقابتی سامانه کارسی در اینست که:

1. هیچ کالایی در کارسی خرید و فروش نمی شود و فقط و فقط خدمات، مهارت و تخصص افراد  مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

2. در کارسی هیچ آگهی تبلیغاتی آزاردهنده ای وجود ندارد و بیشتر خدمات کارسی به صورت رایگان در دسترس شماست.

3. کسب و کارها در کارسی به صورت هدفمند و دسته بندی شده نمایش داده می شود و همه آگهی های کسب و کار از طریق جستجوی گوگل و جستجوی هدفمند کارسی، به راحتی در دسترس اند.

4. برخلاف سایر سایتها، هیچ محدودیت زمانی برای نمایش آگهی ها در کارسی وجود ندارد و آگهی های کسب و کار تا هر زمانی که بخواهید در سامانه کارسی نمایش داده می شود.

5. در سامانه کارسی میتوانید به خدمات دهنده ها بعد از انجام کار امتیاز بدهید. امتیاز بالای هر فرد به این معنی است که، آن فرد از هر نظر قابل اعتماد است.

6. امتیاز بالا در کارسی یعنی کار بیشتر و مشتری های بیشتر.

7. در سامانه کارسی می تونید برای بیشتر دیده شدن و جذب مشتری بیشتر از تبلیغات ویژه کارسی استفاده کنید. در تبلیغات ویژه، آگهی شما در سطح کشوری، استانی و یا شهری در سایت، اپلیکیشن و صفحات اجتماعی برای هزاران نفر نمایش داده می شود.

8. می توانید دوستان خود را از طریق لینک اختصاصی به کارسی دعوت کنید تا آنها هم از خدمات متنوع کارسی بهره مند شوند. با ثبت آگهی توسط افرادی که از سمت شما دعوت شده اند، مبلغ 5000 تومان به عنوان هدیه به کیف پول شما واریز می شود.

این سامانه توسط گروه نرم افزاری تاپ برنامه نویسی و اجرا شده است.

لوگو خدمات